شعار سال
شنبه 23 تیر 1403
  • 1403/03/23 - 20:48
  • - تعداد بازدید: 147
  • - تعداد بازدیدکننده: 130
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری تهران؛

آموزش های فنی و حرفه ای بازوی پرتوان دولت در اشتغالزایی است

در هفته جهانی صنایع دستی مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری تهران در بازدید از نمایشگاه صنایع دستی هزار هنر اداره کل آموزش فنی و حرفه ای تهران گفت: آموزش های فنی و حرفه ای بازوی پرتوان دولت در اشتغالزایی است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران؛ محمد صائبی افزود: حل معضل بیکاری و اشتغالزایی همواره یکی از دغدغه های دولت ها بوده و تاکنون برای حل این معضل بسیاری از طرح ها از سوی دولت های گذشته ارائه و عملیاتی شده است.
وی افزود: هر اندازه اقتصاد در زندگی انسان نقش دارد کسب مهارت هم در پویایی اقتصاد و تولید رشد نقش دارد که این اثرگذاری مهارت و آموزش در اقتصاد غیر قابل انکار است.
صائبی تاکیدکرد: استانداری استان تهران از  هر اقدامی که در جهت تقویت انگیزه مهارت آموزان نقش داشته باشد و جایگاه آموزش فنی و حرفه ای را در ذهن مردم ارتقا دهد حمایت می کند که خوشبختانه در این هدف اداره کل آموزش فنی و حرفه ای تهران اقدامات تاثیرگذاری انجام داده.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران گفت: استانداری تهران می تواند همراه و حامی خوبی برای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران  در جهت برپایی نمایشگاه محصولات کارآموزان و ارائه تسهیلات به مهارت آموزان  پس از پایان دوره مهارتی باشد.
گفتنی است غرفه های پتینه کاری و چرم،  سنگ مصنوعی، کیف دوز چرمی، جواهر دوزی. فیروزه کوبی ، گلیم و فرش ،صنایع چوب. خیاطی.صنایع چرم دست دوز. خدمات تغذیه ای، نقاشی روی ظروف چینی، سنگ های تزئینی و فلزات و طراحی دوخت در این نمایشگاه حضور داشتند و مسولین غرفه ها نظرات و پیشنهادات خود را در جهت ترویج فرهنگ مهارت آموزی  به محمد صائبی مشاور استاندار و مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران ارائه کردند
  • گروه خبری :
  • کد خبر : 113685
کلمات کلیدی
محسن مکتبی
خبرنگار

محسن مکتبی

سایر پیوندها
تنظیمات قالب
گفتگو انلاین

سامانه ی گفتگوی آنلاین